1 +420 777 245 775

Čeština Русский English 中國 Tiếng Việt

Recenze

Recenze od našich pacientů

 1. Absolvoval jsem na této klinice implantaci tří zubů.
  Cena, rychlost, personál, prostředí tyto atributy jsou na vysoké úrovni. Zvláště bych vyzdvihl vysokou profesionalitu a odbornost Mudr.Viktora Yatsemirskyi.
  Děkuji Pavel Beluh st.

 2. Nejprve jsem se objednala na konzultaci, kde jsme s panem doktorem probrali mé očekávání a průběh implantace. Na základě konzultace jsem se rozhodla pro dané pracoviště. Celý personál je velice příjemný a vstřícný. Jsem naprosto spokojená!!!

 3. Moc hezká ordinace, usměvavá sestřička, když jsem objednaná na určitou hodinu, jsem přijatá na minutu přesně, pan doktor má velmi dobrý přístup k pacientům, občas se i zasměji — a hlavně opravdu profesionálně odvedená práce, neměnila bych!

 4. Jsem rok po složité operaci, konečného stádia parodontozy, extrakci zubů celé horní čelisti, otevřeného sinus lift, zavedení 10 implantátů, šití a t.d. Chirurgii a protetické práce hodnotím vysoce profesionálně a vřele doporučuji! Сena implantátů v Arstom není luxusem.

 5. Velmi jsem se bál. Naprosto profesionálně zvládnutá práce. Při zákroku jsme nic necítil. Jen mírný tlak a trochu vibrace. Zákrok byl šetrný. Večer bylo takto ošetřené místo jemně citlivé a druhý den jsem o ničem nevěděl.

 6. Milý pofesionální přístup, vždy mi vysvětlí postup opravy, velmi progresivní metody, lidský přístup. V čekárně pomalý wifi internet :-(

 7. Zubařský koncert, profesionalita, pečlivost, lidský přístup, empatie. Neexistuje, že něco nejde — jde prostě všechno. Nemám dobré zkušenosti se zubaři, šla jsem zde na doporučení a s již «vypěstovanou» nedůvěrou od ostatních zubařů. Už po 1. návštěvě jsem věděla, že nedudu zklamaná, naopak lepší zubaře bych už nepotkala. Oceňuji velmi citlivý přístup k pacientovi i od sestry.

 8. Driv sem si nikdy ani nepomyslel, ze kdyz budu mit problem s chrupem pujdu zubari hned a rad. Kolektiv zubaru v teto ordinaci me presvedcil o opaku. Peji jen chvalu :)

 9. Odborný přístup bez dlouhé čekací doby s kvalitním ošetřením!!!!
  Doporučuji klientům, kteří nechtějí dlouho čekat na zákrok a chtějí být skutečně spokojeni s výsledkem.

 10. Všichny zaměstnanci centra — lékaři i hygienistka jsou velmi precizní, ošetření probíhá nejmodernějšími přistroji a materiály. Ošetřeni nebolí. Chodím sem už déle a jsem velmi spokojena.

Napište recenzi

Vaše jméno*

Váš email*

Váš tel*

Vaše zpráva

Online-kontakt