Zubní implantáty Alpha-Bio

Informace o společnosti Alpha Bio

Více než dvacet pět let společnost Alpha-Bio Tec je lídrem v navrhování, výrobě a distribuci implantátů, protetických komponentů, biomateriálů a zubních chirurgických nástrojů. Společnost Alpha-Bio Tec věří, že implantologie má být velmi ergonomická, a proto uvádí na světový trh výrobky nejvyšší kvality a poskytuje spotřebitelům výjimečné služby. Motto společnosti – «Simplantology!» – Cenově dostupné a ergonomické implantace!

ERGONOMIE: Moderní výzkumy dávají možnost nabídnout spolehlivé řešení pro všechny klinické situace. Nejmodernější implantologické technologie firmy Alpha-Bio Tec jsou mimořádně spolehlivé. Jedním z klíčových aspektů filozofie od Alpha-Bio Tec je minimální počet komponent, potřebných pro uskutečnění zákroků. Alpha-Bio Tec vyvinula systém protézování na implantátech s vnitřním šestistěnem, který je založen na principu «jedna protetická platforma pro všechny varianty průměrů implantátu». To dává zubařům možnost  volby libovolných suprastruktur , a tak se stomatolog řídí výhradně požadavky na rekonstrukci. Nové produkty společnosti Alpha-Bio Tec jsou navrženy a vyvinuty s ohledem na stávající standardní výbavy, což usnadňuje proces učení a minimalizuje počet potřebných dodatečných zařízení.

alphabio1GLOBÁLNÍ PŘÍTOMNOST: Alpha-Bio Tec rozvíjí výrobu pro to, aby se soustředila na různorodé potřeby zubních lékařů po celém světě. Alpha-Bio Tec se snaží rozšířit své mezinárodní sítě a posílit spojení s globálním trhem, což povede k vytváření kvalitních a moderních výrobků a služeb.

KVALITA: Neměnný základ firemní filozofie Alpha-Bio Tec je špičková kvalita výrobků. Společnost Alpha-Bio Tec striktně dodržuje mezinárodní standardy řízení kvality a poskytuje doživotní záruku na všechny druhy implantátů.

Produkty společnosti Alpha-Bio Tec máji oficiální povolení na marketingové propagaci v USA, vlastní certifikát CE v souladu s Směrnicí Rady Evropy 93/42/EEC a dodatku 2007/47/ES*.Společnost Alpha-Bio Tec splňuje standard EN ISO13485:2012 kanadského systému shody zdravotnických zařízení (CMDCAS).

SLUŽBY: Společnost Alpha-Bio Tec věnuje obrovskou pozornost kvalitě služeb a zákaznické podpoře. V novém centru výcviku a odborné přípravy společnosti Alpha-Bio Tec stomatologové podstupují kurzy zvyšování odborné kvalifikace.

Alpha-Bio Tec nabízí doživotní záruku absolutně na všechny své implantáty.

To je zásadní pro duševní rovnováhu a klid pacienta a profesionální jistotu pro každého implantologa.