Bělení zubů

Všichni moderní lidé sní o bílém úsměvu, který se stal uznávaným symbolem úspěchu, zdraví a krásy. Bělení zubů je jednou z nejpopulárnějších služeb v zubních ordinacích, protože se dokonale bílými zuby můžou pochlubit jenom malé děti.

Bohužel postupem času zubní sklovina z několika důvodů ztrácí svou přirozenou barvu, a to kvůli:

  • nadměrnému pití čaje, kávy, nápojů s umělými barvivy;
  • nedodržení pravidel ústní hygieny;
  • věkové změny zubů;
  • kouření;
  • dlouhodobému užívání tetracyklinových antibiotik;
  • konzumaci pitné vody s bohatým obsahem fluoridu.

Dosáhnout požadované bělostí zubů doma je velmi obtížné, na řadu tak přichází profesionální bělení, které je jedním z nejúčinnějších způsobů.

Jak probíhá bělení zubů na naší klinice?

Bělení zubů laserem je naprosto bezpečným a bezbolestným ošetřením zubů. Účinnost této metody bělení je potvrzena renomovanými lékařskými studií za posledních několik let a pozitivní statistikou. Kromě toho, použití laseru umožňuje rovnoměrné bělení každého zubu zvlášť. Obvykle proces bělení zubů laserem trvá 60-90 minut. Během tohoto času lze zesvětlit zuby asi na 7-10 odstínů. Ještě nedávno se na bělení zubů používal laser s vlnovou délkou od 400 do 550 nanometrů. Tohoto vlivu nebylo dostačující, postup se musel opakovat několikrát.

Moderní zubní laserové přístroje na bělení zubů mají vlny až 800 nanometrů, přičemž v každém konkrétním případě vlnovou délku lze upravit na základě individuálních vlastností a stavu zubní skloviny pacienta. Provádíme postup laserového bělení zubů na nejvyšší profesionální úrovni. Naší prioritou je vaše bezpečnost a zdraví.