Dárkový poukaz — Bělení zubů

Bílé zuby jsou sice korunou zářivého úsměvu, řadu z nás však trápí nevhodné zabarvení zubní skloviny. To může mít příčinu v konzumaci pochutin, kávy nebo v kouření. Pigmenty, které se tímto na zubech vytváří, lze velmi účinně odstranit laserovým bělením zubů.

Tato technika umožňuje vybělení zubů o 3–5 odstínů, při jednom bělení! Jedná se o kontrolovanou aplikaci intenzivně bělící látky na zuby. Tato látka proniká do povrchu zubu a reaguje s usazenými pigmenty. Výsledkem této reakce je rozložení pigmentů, provázené „odbarvením“, tedy zesvětlením zubů.

Ordinační bělení spočívá ve vyčištění zubů, aplikaci ochranné hmoty na dásně a nanesení bělícího přípravku na zuby. Technologie ordinačního bělení zubů laserem je založena na aktivaci bělícího gelu vysokou energií laseru a tím se několikanásobně zvýší a urychlí bělící efekt.

Celý proces trvá přibližně 60 minut.
Zákrok je velmi šetrný a zubní sklovina se nenarušuje.
Několik dnů po bělení zubů laserem je nutné se vyhýbat potravinám a nápojům s vysokou koncentrací barviv (červené víno, káva, čaj atd.), aby nedošlo k opětovnému zabarvení zubů.


Cena: 4999 Kč

Objednat poukaz můžete telefonicky na +420775222328 anebo emailem artstom.cz@email.cz