1 +420 775 222 328

Čeština Русский English

Recenze

Recenze od našich pacientů

 1. mam dva implantaty misto 4 zubu. Jelikoz se jedna o zuby ve predu dole, jde i o esteticky vykon, nejen abych mohla kousat potravu. Jsme naprosto spokojena, nic jsme necitila, vzdy mi vsichni vysli max. vstrict, protoze mam biologickou lecbu a kazdy zakrok se musel presne naplanovat. Jak rikam ztratila jsme strach ze zubare. Cena je take velmi prizniva ahlavne vim, kam se priste obratit , az zase zoubek vypadne, diky pokrocile paradentoze!
  Diky pane doktore za vybornou praci.

 2. Absolvoval jsem na této klinice implantaci tří zubů.
  Cena, rychlost, personál, prostředí tyto atributy jsou na vysoké úrovni. Zvláště bych vyzdvihl vysokou profesionalitu a odbornost Mudr.Viktora Yatsemirskyi.
  Děkuji Pavel Beluh st.

 3. Nejprve jsem se objednala na konzultaci, kde jsme s panem doktorem probrali mé očekávání a průběh implantace. Na základě konzultace jsem se rozhodla pro dané pracoviště. Celý personál je velice příjemný a vstřícný. Jsem naprosto spokojená!!!

 4. Moc hezká ordinace, usměvavá sestřička, když jsem objednaná na určitou hodinu, jsem přijatá na minutu přesně, pan doktor má velmi dobrý přístup k pacientům, občas se i zasměji — a hlavně opravdu profesionálně odvedená práce, neměnila bych!

 5. Jsem rok po složité operaci, konečného stádia parodontozy, extrakci zubů celé horní čelisti, otevřeného sinus lift, zavedení 10 implantátů, šití a t.d. Chirurgii a protetické práce hodnotím vysoce profesionálně a vřele doporučuji! Сena implantátů v Arstom není luxusem.

 6. Velmi jsem se bál. Naprosto profesionálně zvládnutá práce. Při zákroku jsme nic necítil. Jen mírný tlak a trochu vibrace. Zákrok byl šetrný. Večer bylo takto ošetřené místo jemně citlivé a druhý den jsem o ničem nevěděl.

 7. Zubařský koncert, profesionalita, pečlivost, lidský přístup, empatie. Neexistuje, že něco nejde — jde prostě všechno. Nemám dobré zkušenosti se zubaři, šla jsem zde na doporučení a s již «vypěstovanou» nedůvěrou od ostatních zubařů. Už po 1. návštěvě jsem věděla, že nedudu zklamaná, naopak lepší zubaře bych už nepotkala. Oceňuji velmi citlivý přístup k pacientovi i od sestry.

Добавить комментарий