V naší stomatologii

V naší stomatologii nabízíme vše potřebné pro úspěšné léčení nejtěžších onemocnění zubu. Stomatologie je vybavena moderním stomatologickými zařízeními, využíváme nejnovější technologie a materiály poslední generace.

Pravidlem naší zubní kliniky je bezbolestní diagnostika a terapeutické manipulace, které jsou základní podmínkou efektivní léčby zubních onemocnění.

Zubní ošetření v naší stomatologii se provádí na nejvyšším úrovni, ale ceny zůstávají dostupné, protože chceme nabídnout vysoce kvalifikovanou péči většímu počtu pacientů. Náklady na ošetření zubů závisí na složitosti a množství plánované práce. Přesnou cenu se dozvíte na konzultaci s našimi odborníky, která zahrnuje komplexní vyšetření zubním lékařem. Během konzultaci v naší stomatologii stanovíme diagnózu, nabídneme různé možnosti řešení současné situace a určíme konečnou cenu ošetření zubů.

Profesionalita zubních lékařů a zdravotních sester a pozorný přístup k zdravotním problémům lidí pomohli vytvořit vynikající pověst kliniky ArtStom mezi pacienty naší stomatologie.