Zubní pohotovost v Praze


Zubní pohotovost

Zubní pohotovost ArtStom — zodpovědný, pečlivý přístup k vašemu zdraví a moderní technologie ve stomatologii. Trápí Vás bolest zubů, poškození zubů, vypadlá plomba, otok? Váš zubní lékař má dlouhou objednávací lhůtu? Nabízíme službu zubní pohotovostí v Praze s ošetřením během několika hodin od zavolání.

Zubní bolest

Bolest zubů je jednou z nejhorších bolestí se kterou se během života setká skoro každý člověk. Bolest zubů může výrazně omezit člověka v denních aktivitách, narušit spánek a příjem jídla. Ve většině případů zubní bolest způsobuje:

 1. zubní kaz

 2. parodontitida

 3. pulpitida

 4. neuralgie

 5. zlomenina zubů nebo čelistí

 6. abces.

Před návštěvou zubní pohotovostí většina lidí zkouší samoléčbu – výplachy, analgetika. Chtěli bychom ale výrazně varovat před použitím teplých obkladů a překročením doporučené denní dávky léků proti bolestí.

Kdy mám jet na zubní pohotovost?

 1. Neustupující bolest zubů během posledních 12 hodin

 2. Zhoršení zubní bolestí po použití léků proti bolestí

 3. Otok

 4. Zvýšená teplota, nausea, slabost

 5. Zlomený zub.

V případě, že léky proti bolesti zabraly, můžete odložit návštěvu svého zubního doktora na další den ale určitě byste neměli podceňovat zubní bolest. Léky nemůžou Vám vyléčit zub, pouze zmírní projevy nemoci.

Zubní pohotovost v Praze

Zubní pohotovost je Vám k dispozici každý den během ordinačních hodin po-pá 8 – 20. Ošetřujeme také i o víkendu za pohotovostní poplatek 1000 Kč. Klinika je vybavená chirurgickým oddělením a tak můžeme vyřešit i komplikované případy (retinovaná osmička aj.) na počkání. Poskytujeme komplexní pohotovostní služby, máme multidisciplinární tým stomatologů: praktický zubní lékař, dětský zubní lékař a stomatolochirurg. V případě, že byste chtěli využit službu zubní pohotovostí na naší klinice doporučujeme předem zavolat na telefonní číslo 775 222 328 abychom mohli Vás objednat ke zubnímu doktorovi s požadovanou specializaci.

Zubní pohotovost poskytujeme pro registrované a neregistrované pacienty.

K vaším službám v rámci zubní pohotovostí:

 1. OPG

 2. moderní vybavení a kvalitní materiály

 3. příjemná čekárna s TV a WiFi

 4. nabídka nápojů

 5. parkoviště pro pacienty

 6. prodloužená záruka na služby.

Zubní pohotovost se nachází na adrese Nepilova 903/3, Praha 9, jen 250 metrů od stanice metra Vysočanská. Volejte 775 222 328